• Sofia – Bulgarije
  • 26 juli t/m 4 augustus 2013

Uitslagen en resultaten

Welke Olympische prestaties hebben onze Nederlandse sporters neer weten te zetten? Bekijk de resultaten hieronder.

Uitslagen Sofia 2013

1. Jaqueline Keller (Zwitserland) – 3:16:59

2. Edyta Zareba (Polen) – 3:19:23

3. Melanie Jewett (Groot-Brittannië) – 3:23;54

4. Silvana Dell’Era (Nederland) – 3:47:13 (Olympisch diploma)

Heren

1. Daniel Kiptum (Kenia) – 2:24:45

2. Peter Toroitich (Kenia) – 2:28:44

3. Kohichiro Yamanaka (Japan) – 2:39:09

10. Ton Vlasveld (Nederland) – 3:29:26

Bowling individueel dames

1. Shu-Min Huang (Chinees Taipei) – 3577 pinfall

2. Jieun Kim (Korea) – 3542 pinfall

3. Nadezda Korablinova (Rusland)- 3501 pinfall

44. Annette Pigmans-Kieboom – 2909 pinfall

48. Anja Zoomer – 2807 pinfall

65. Sevilay Acigoz (Turkije) – 1810 pinfall

Uitslag bowling dames dubbel

1. Kim & Park (Korea) – 2322 pinfall

2. Lin & Huang (Taipei) – 2319 pinfall

3. Lotina & Korablinova (Rusland) – 2288 pinfall

20. Kieboom & Zoomer (Nederland) – 1963 pinfall

28. Korkmaz & Acigoz (Turkije) – 1230 pinfall

Uitslag bowling vrouwen individueel

1. Olga Lotina (Rusland) – 1165 pinfall

2. Ragnheidur Thorgilsdottir (IJsland) – 1136 pinfall

3. Nadezda Korablinova (Rusland) – 1133 pinfall

33. Annette Pigmans-Kieboom – 975 pinfall

35. Anja Zoomer – 964 pinfall

Uitslagen Bowling individueel heren

1. Seongjo An (Korea) – 3960 pinfall

2. Carl Anton Elofsson (Zweden) – 3863 pinfall

3. Jonghoon Ham (Korea) – 3744 pinfall

19. Joost Duivenvoorden – 3463 pinfall

29. Frank Braan – 3326 pinfall

60. Wouter Dekker – 3109 pinfall

68. Gerard Priems – 3038 pinfall

102. Adem Taskin (Turkije) – 2405 pinfall

Uitslag bowling heren dubbel

1. Elofsson & Flink (Zweden) – 2686 pinfall

2. An & Ham (Korea) – 2517 pinfall

3. Wildenhayn & Lindemann (Duitsland) – 2371 pinfall

16. Braan & Dekker (Nederland) – 2184 pinfall

19. Priems & Duivenvoorden (Nederland) – 2169 pinfall

40. Fekete & Varkoly (Hongarije) – 1645 pinfall

Uitslag bowling viermans heren

1. Korea – 5000 pinfall

2. Duitsland – 4989 pinfall

3. Cyprus – 4727 pinfall

6. Nederland – 4487 pinfall (Olympisch diploma)

20. Turkije – 3481 pinfall

Uitslag Bowling mannen individueel

1. An Seongjo (Korea) – 1489 pinfall

2. Seo Younchun (Korea) – 1329 pinfall

3. Elofsson Anton Cari (Zeden) – 1281 pinfall

28. Joost Duivenvoorden – 1118 pinfall

53. Frank Braan – 1061 pinfall

67. Gerard Priems – 1017 pinfall

90. Wouter Dekker – 900 pinfall

Judo -66kg

1. Murad Magomedilaev (Rusland)

2. Veysi Goz (Turkije)

3. Jongwook JUNG (Korea)

3. M. Badamsambuu (Mongolië)

5. Jonas Jenzer (Zwitserland)

5. Albert Westerhof (Olympisch diploma)

7. Shafiei Asiabi (Iran)

7. Ivan Kostenko (Ukraïne)

Sportschieten 25m Snelvuur

1. Oleksandr Kolodii (Ukraïne) – 742.3

2. Anton Sergeyevich Kudruk (Rusland) – 715.5

3. Taeyoung Kim (Korea) – 713

9. André van Nifterik – 470 (Olympisch diploma)

13. Konstantinos Exarchakos – 419

Uitslag sportschieten 10m luchtpistool

1. Kihyeon Kim (Korea)

2. Taeyoung Kim (Korea)

3. Boris Evgenyevich Lazarev (Korea)

15. André van Nifterik – 529 punten (60 schoten)

Zwemmen 50m Vrije slag

1. Aksana Petrushenka (Belarus) – 27.09

2. Ganna Lytvynenko (Ukraïne) – 27.18

3. Eleonora Brykanova (Rusland) – 27.25

21. Lily Gommers – 30.33

39. Illiyin Yunihansri (Indonesië) – 38.97

Uitslag Zwemmen 200m Vrije slag

1. Peggy Liang (Amerika) – 2:12.99

2. Eleonora Brykanova (Rusland) – 2:13.14

3. Yuchen Hu (China) – 2:14.44

19. Lily Gommers – 2:32.02

29. Yuliya Bukata (Kazakhstan) – 2:55.66

Uitslag zwemmen 50m rugslag

1. Alena Alexeeva (Rusland) – 31:28 sec

2. Peggy De Villiers (Zuid-Afrika) – 31:33 sec

3. Eleonora Brykanova (Rusland) – 31:39 sec

16. Lily Gommers – 35:04 sec

34. Klementina Svetec(Kroatië) – 44:88 sec

Uitslag Zwemmen 100m rugslag

1. Diana Valentini (Argentinië) – 1:09.52

2. Maryia Rudzko (Belarus) – 1:09.87

3. Eleonora Brykanova (Rusland) – 1:10.47

18. Lily Gommers – 1:18.56

29. Yuliya Ganke (Kazakhstan) – 1:32.17

Uitslag zwemmen 200m rugslag

1. Alena Alexeeva (Rusland) – 2:30,19

2. Diana Valentini (Argentinië) – 2:31,68

3. Danielle Joyce (Engeland) – 2:33,00

DSQ Lily Gommers – 2:52:04 (gediskwalificeerd door een verkeerd keerpunt)

Uitslag zwemmen 50m vlinderslag

1. Katsiaryna Eramtsova (Belarus) – 29.52 sec

2. Alenda Alexeeva (Rusland) – 29.70 sec

3. Peggy Liang (Verenigde Staten) – 29.89 sec

22. Lily Gommers – 35.02 sec

33. Illiyin Yunihansri (Indonesië) – 45.94 sec